We sincerely recruit global professional agents.

за компанијата

Хебеј Текстил основана во 1974 година, кој се наоѓа во Shijiazhuang Сити, провинција Хебеј. "Солидарност, трудољубивост, практичност и посветеност" отсекогаш бил нашиот претпријатие дух од нејзиното establishment.We имаат постигнато обем и брзиот развој со напорна работа и пионерски effort.Our компанија има добив добар углед во земјата и abroad.we се уверение претпријатие на ISO 9001, обичај ОЕО Високи потврдија enterprise.Besides, ние сме, исто така, АА клиентите на Sinosure и извозна царина попуст а одделение претпријатија ...

Кога ќе одлучите

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns03

Send your message to us:

WhatsApp Онлајн Chat!