We sincerely recruit global professional agents.

Rreth kompanisë

Tekstile Hebei themeluar në vitin 1974, gjendet në Shijiazhuang City, Hebei Province. "Solidariteti, zell, praktike dhe përkushtim" ka qenë gjithmonë shpirtin tonë ndërmarrje që establishment.we saj kanë arritur shkallën e zhvillimit të shpejtë nga puna e madhe dhe kompani pioniere effort.Our ka marrë reputacion të mirë në shtëpi dhe abroad.We jemi ndërmarrje është i certifikuar me ISO 9001, me porosi OEA enterprise.Besides lartë certifikuar, ne jemi gjithashtu AA Customer i Sinosure dhe zbritje të taksave eksport një ndërmarrje të klasës ...

Kur ju vendosni

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns03

Send your message to us:

WhatsApp Online Chat!