Rreth nesh

Tekstile Hebei themeluar në vitin 1974, gjendet në Shijiazhuang City, Hebei Province.
"Solidariteti, zell, praktike dhe përkushtim" ka qenë gjithmonë shpirti ynë ndërmarrje që nga themelimi i saj. Ne kemi arritur shkallën e zhvillimit të shpejtë nga puna e madhe dhe përpjekje pioniere. Kompania jonë ka marrë reputacion të mirë në shtëpi dhe jashtë vendit. Ne jemi ndërmarrje është i certifikuar me ISO 9001, me porosi OEA ndërmarrje Senior certifikuar. Përveç kësaj, ne jemi gjithashtu AA Customer i Sinosure dhe zbritje të taksave të eksportit të ndërmarrjeve A grade.

Kompania jonë është e angazhuar për të siguruar një gamë të plotë të shërbimeve me cilësi të lartë efikase dhe të produkteve me cilësi të lartë,  duke shërbyer blerësit dhe shitësit në mbarë botën. Pas 40 viteve të zhvillimit të vazhdueshëm, gradualisht formuar një ekip të lartë-poshtë eksportit me përvojë të pasur të shitjes dhe aftësitë operacionale, produktet e përfshira dhjetra vende dhe rajone të tilla si Evropa, Amerika, Azia, Afrika dhe Australi. Importit dhe eksportit vjetor të kompanisë vëllimi renditet në top 30 në Hebei Province. Importit dhe eksportit vjetor kompanisë sonë vëllimi në vitin 2017 tejkaluar 100 milionë dollarë amerikanë.

Seri të produkteve glycine operohet nga kompania jonë, duke u mbështetur në baza më e madhe e prodhimit glycine në botë - Hebei Province, China  ku ne kemi ndërtuar një partneritet shumë strategjik me fabrikën e vet në shkallë të gjerë. Dhe në bazë të përparësive komplementare, i japim të luajë të plotë për avantazhet tona respektive. Produktet kryesore është glicine, Glycine chelate, intermediates farmaceutike dhe acidet e tjera Amino. Ne shqyrtuar në mënyrë aktive në tregun ndërkombëtar dhe do të shërbejë përdoruesit globale me cilësi të lartë, produkte të qëndrueshme dhe çmimet konkurruese.

Nevojat e konsumatorit janë standardet tona të punës, dhe kënaqësinë e konsumatorit është objektivi ynë punë. Ne jemi të gatshëm për të krijuar besimin e ndërsjellë dhe të përfitojnë marrëdhënie bashkëpunuese me ju në një kohë të gjatë dhe të bashkëpunoj një  program të zhvillimit se bashku.
 


Kur ju vendosni

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns03
WhatsApp Online Chat!