Iron Bis-glicinate

Detail Product

Produkt Tags

Produkt Property
Pale verdhë në kafe pluhur të verdhë kristaltë, pak i tretshëm në ujë.
përdorim
1.Replenish hekurit në derri, mirëmbajë nivelet normale të heme, dhe për parandalimin e shfaqjes së anemise;
2.Improve mbjellë performancës riprodhuese, mund të përmirësojë madhësia pjellë, gicat pesha e lindjes dhe duke paralajmëruar peshë dhe
kështu me radhë;
3.Improve përmbajtje Myoglobin, për të përmirësuar ngjyrën e lëkurës dhe ngjyra e trupit ketone mish;
4.Improve gicat imunitet, rezistencën sëmundje dhe aftësinë anti-stres;
5.Reduce incidencën e gicave diarre dhe vdekshmërisë gic.
Specifikimi Sheet

artikuj   indeks
formula molekulare   C 4H 30N 2O 22S 2Fe 2
Peshë molekulare   634,10
CAS NO.   17169-60-7
Standard produkti   GB / T21996-2008
shfaqje   Pale verdhë në kafe pluhur të verdhë kristaltë
C 4H 30N 2O 22S 2Fe 2/% 90.0
Hekuri hekuri (Fe 2+ ) w /% 17.0
Hekur ferric (Fe 3+ ) w /% 0.5
glicina Total w /% 21.0
Humbja në tharje% 10.0
Pb% 0,002
Total Si% 0.0005
madhësisë së grimcave (PROE madhësia 0.84mm testi sitë Kalueshmëria)% 95.0
jeta raft   Dy vjet
paketë   10kg / qese ose sipas kërkesës Customer

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    Kur ju vendosni

    Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
    WhatsApp Online Chat!