We sincerely recruit global professional agents.

Mangani Bis-glicinate

Detail Product

Produkt Tags

Produkt Property
White or almost white powder, slightly soluble in water
përdorim
1. suplement i ri magnez ushqyese, glicinate magnezi është një chelate me një strukturë ciklike e formuar
nga magnez dhe glicine. Efekti i saj thithjen është shumë më e lartë se sa inorganike / kripërat organike të mgnesium. Ajo
mund të përdoret për ushqim, mjekësi, produktet e kujdesit shëndetësor dhe industri të tjera;
2.Can të rritet në modulimin e qumështit pluhur dhe pije.
Specifikimi Sheet
Molecular formula:Mg(NH2CH 2COO) 2 · H 2O
Molecular weight:208.45
CAS NO.:14783-68-7
Appearance: White or off-white powder
Shelf life:Two years
Package:20kg/carton, 20kg/barrel or according to customer`s requirement

 


 • Previous:
 • Next:

 • Send your message to us:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Related Products

  Kur ju vendosni

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Send your message to us:

  WhatsApp Online Chat!